Gościnią Tomasza Żółciaka w programie "Tłit" Wirtualnej Polski była Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, ministra rodziny, pracy i polityki społecznej. Rozmowa zdominowana została przez plany wprowadzenia odgórnych limitów zarobków dla medyków oraz wielkie kontrole Państwowej Inspekcji Pracy, które ruszają na początku lipca. Przedstawicielka Nowej Lewicy odniosła się również do kryzysu w Szpitalu Południowym oraz stanowczo ucięła spekulacje koalicjantów na temat rewolucji w systemie emerytalnym.