Kilka lat temu w Gdańsku powołano pełnomocnika Prezydenta Miasta Gdańska do spraw pieszych – ma poprawić bezpieczeństwo spacerujących i jakość chodników. Dziś to pytanie wraca ze zdwojoną siłą, bo mieszkańcy skarżą się na pokryte lodem i nieodśnieżone chodniki. Zadzwoniliśmy do pełnomocnika, Grzegorza Krajewskiego, który… odesłał nas do biura prasowego. Zadaliśmy tam już pytania i czekamy na odpowiedź. Przy okazji okazało się, iż można zgłaszać problemy z chodnikami zarówno do pełnomocnika, jak i przez Gdańskie Centrum Kontaktu. Pełnomocnik do spraw pieszych – jaki jest jego cel? Gdańsk, podobnie jak inne miasta w Polsce, podejmuje próby poprawy warunków dla osób poruszających się
Czy pełnomocnik ds. pieszych pomaga pieszym w Gdańsku?
wbijamszpile.pl 4 miesięcy temu
- Strona główna
- Zatrudnienie
- Czy pełnomocnik ds. pieszych pomaga pieszym w Gdańsku?
Powiązane
14 sierpnia wolne? Kto naprawdę skorzysta w 2026
6 godzin temu
Polecane
Rząd zatroszczy się o pracujących w upały. Jest projekt
40 minut temu









