Jerzy Owsiak zapowiedział przełomową zmianę – wycofuje się z codziennego zarządzania WOŚP. Nie rezygnuje z funkcji prezesa, ale po raz pierwszy w historii fundacji przekazuje realną decyzyjność swojemu zespołowi – dowiadujemy się z wywiadu przeprowadzonego przez PAP. Orkiestra ma grać dalej – ale w nowym rytmie. „Nie trzeba być dyrygentem do samego końca” – powiedział. Dla wielu to nie tylko symboliczne wycofanie, ale zapowiedź zupełnie nowego rozdziału w historii jednej z najważniejszych polskich inicjatyw społecznych. Jerzy Owsiak: „Ja swoje zrobiłem”. Fundacja przechodzi transformację WOŚP to dziś olbrzymi mechanizm – blisko 1700 zarejestrowanych sztabów, 40 mln 8 tys. serduszek, tysiące wolontariuszy.
Jerzy Owsiak odchodzi z pierwszego planu WOŚP
wbijamszpile.pl 7 miesięcy temu
- Strona główna
- Zatrudnienie
- Jerzy Owsiak odchodzi z pierwszego planu WOŚP
Powiązane
14 sierpnia wolne? Kto naprawdę skorzysta w 2026
6 godzin temu
Polecane
Rząd zatroszczy się o pracujących w upały. Jest projekt
38 minut temu









