Kacprzyk przelał pieniądze szpitalowi, szpital zwrócił je Kacprzykowi

5 godzin temu
Zdjęcie: Foto: PAP/Marcin Obara


Dawid Kacprzyk, który koordynował pracę SOR w Szpitalu Południowym i zarobił tam w rok 1,6 mln zł, miał zwrócić Szpitalowi pół miliona złotych. Prokuratura potwierdziła jednak we wtorek, iż potem dokładnie tę samą kwotę szpital przelał na konto lekarza.
Idź do oryginalnego materiału