Kacprzyk przelał pieniądze szpitalowi, szpital zwrócił je Kacprzykowi
Zdjęcie: Foto: PAP/Marcin Obara
Dawid Kacprzyk, który koordynował pracę SOR w Szpitalu Południowym i zarobił tam w rok 1,6 mln zł, miał zwrócić Szpitalowi pół miliona złotych. Prokuratura potwierdziła jednak we wtorek, iż potem dokładnie tę samą kwotę szpital przelał na konto lekarza.

5 godzin temu

![Bardziej mnie interesuje, dlaczego system źle działa, niż ile zarobił dr Kowalski [POLEMIKA]](https://cdn.oko.press/cdn-cgi/image/trim=165;0;177;0,width=1200,quality=75/https://cdn.oko.press/2026/06/ZAT260514_10080.jpg)



