Lepsza Polska od Cyfrowego Polsatu. Roszady w zarządzie stowarzyszenia

9 godzin temu
Do zarządu promującego ekologię Stowarzyszenia Lepsza Polska, wspieranego przez holdingi Cyfrowy Polsat i ZE PAK, weszli członek zarządu Cyfrowego Polsatu Bartłomiej Drywa oraz członkini zarządu Telewizji Polsat i wiceprezeska Polkomtelu Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska. Z zarządem pożegnali się zaś Piotr Woźny, Wiesław Walendziak i Aneta Jaskólska.
Idź do oryginalnego materiału