Małgorzata Rakowiec, dziennikarka i publicystka związana z TVP3 w Gdańsku, poinformowała o zakończeniu sporu z Telewizją Polską S.A. w likwidacji. Sprawa z zakresu prawa pracy trafiła do Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe i zakończyła się ugodą. Najważniejsza zmiana dotyczy trybu rozstania z pracodawcą – nie będzie już jednostronnego wypowiedzenia, ale rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. To różnica, która w dokumentach pracowniczych naprawdę potrafi mieć znaczenie. Spór zakończony przed sądem Małgorzata Rakowiec zamieściła wpis, w którym poinformowała, iż postępowanie sądowe z jej powództwa przeciwko TVP SA w likwidacji zostało zakończone ugodą zawartą przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Południe. Warto dochodzić swoich praw! – napisała na
Małgorzata Rakowiec w sądzie z TVP w likwidacji. Stacja wypłaci odszkodowanie
wbijamszpile.pl 1 miesiąc temu
- Strona główna
- Zatrudnienie
- Małgorzata Rakowiec w sądzie z TVP w likwidacji. Stacja wypłaci odszkodowanie
Powiązane
14 sierpnia wolne? Kto naprawdę skorzysta w 2026
4 godzin temu










![Ceny świń: najgorsze dopiero przed nami? Ile dziś płacą za tuczniki? [SONDA 26.06]](https://static.tygodnik-rolniczy.pl/images/2026/06/26/h_550833_1280.webp)
