W jednej z pomorskich firm doszło do rażącego naruszenia przepisów o zatrudnianiu cudzoziemców. Sześciu Kolumbijczyków pracowało bez odpowiednich zezwoleń w zakładzie przetwórstwa mięsnego w Kwidzynie. Ujawniona przez Straż Graniczną z Elbląga nielegalna praktyka zakończyła się decyzją o deportacji oraz zakazem wjazdu do strefy Schengen. Sprawa może mieć poważne konsekwencje także dla firmy, która ich zatrudniała. Trzy fakty: Praca bez papierów w mięsnym sercu Pomorza Zakończona 23 lipca kontrola legalności zatrudnienia cudzoziemców wykazała poważne nieprawidłowości. Elbląska Straż Graniczna przeanalizowała dokumentację firmy delegującej pracowników do przetwórni w Kwidzynie. W jej wyniku ustalono, iż sześciu obywateli Kolumbii wykonywało tam pracę nielegalnie – bez
Nielegalne zatrudnienie Kolumbijczyków na Pomorzu. Pracowali bez zezwoleń
wbijamszpile.pl 11 miesięcy temu
- Strona główna
- Zatrudnienie
- Nielegalne zatrudnienie Kolumbijczyków na Pomorzu. Pracowali bez zezwoleń
Powiązane
14 sierpnia wolne? Kto naprawdę skorzysta w 2026
7 godzin temu
Polecane
Aplikacja Google Finance prześwietli twój portfel dzięki AI
1 godzina temu
Mieszkańcy Krakowa będą rozczarowani. Chodzi o budowę metra
1 godzina temu











