Wjechał quadem, zdewastował pole. Rolniczka: mają za nic naszą pracę

3 godzin temu
W Kamiennej w woj. łódzkim ktoś wjechał na plantację ogórków, niszcząc część upraw i elementy systemu nawadniania. Właścicielka pola opisała sprawę w mediach społecznościowych, podkreślając, iż kilka minut takiej "zabawy" może przekreślić miesiące pracy.
Idź do oryginalnego materiału